Regeling vaststelling aanvullende kwalificaties experiment ruimte voor de regio

[Regeling vervalt per 01-08-2026.]
Geraadpleegd op 25-12-2025.
Geldend van 01-08-2020 t/m heden.

Regeling van de Minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap van 13 januari 2020, MBO-17983694 houdende vaststelling van een aantal kwalificaties op grond waarvan een landelijk deel kan worden ontwikkeld (Regeling vaststelling aanvullende kwalificaties experiment ruimte voor de regio)

Artikel 1. Aanwijzen kwalificaties

Op de volgende kwalificaties kan naast de kwalificaties genoemd in de bijlage bij het Besluit experiment geregionaliseerde beroepsopleidingen en kwalificaties mbo, ook een landelijk deel worden gebaseerd:

  • a. Expert IT systems and devices (25606);

  • b. Monteur werktuigkundige installaties (25350);

  • c. Mbo-Verpleegkundige (25655).

Artikel 2. Inwerkingtreding

Deze regeling treedt in werking met ingang van de dag na de datum van uitgifte van de Staatscourant waarin zij wordt geplaatst.

Artikel 3. Citeertitel

Deze regeling wordt aangehaald als: Regeling vaststelling aanvullende kwalificaties experiment ruimte voor de regio.

Deze regeling wordt met toelichting in de Staatscourant geplaatst.

De Minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap,

I.K. van Engelshoven