Besluit aanwijzing delen hoogspanningsnetten ex art. 22a Elektriciteitswet 1998

Geldend van 01-01-2019 t/m 10-02-2020

Besluit van de Minister van Economische Zaken en Klimaat van 15 oktober 2018, nr. WJZ/18250666, tot aanwijzing van de delen van hoogspanningsnetten als bedoeld in artikel 22a van de Elektriciteitswet 1998

De Minister van Economische Zaken en Klimaat,

Gelet op artikel 22a, eerste lid, onderdeel b, en zesde lid, van de Elektriciteitswet 1998;

Besluit:

Dit besluit zal met de toelichting in de Staatscourant worden geplaatst.

's-Gravenhage, 15 oktober 2018

De Minister van Economische Zaken en Klimaat,

E.D. Wiebes

Bijlage 1. Aangewezen delen van netten als bedoeld in artikel 1, eerste lid

Gemeente

Andere gemeenten

Benaming tracé

Lijn code

Kv

Beheerder

Van mastnummer of station

Van code

Tot mastnummer of station

Tot code

Albrandswaard

 

Rotterdam Waalhaven – Geervliet

RTW-GVN

150

TenneT

11

RTW-GVN-150-11

16

RTW-GVN-150-16

Almelo

 

Almelo Mosterdpot – Almelo Tusveld

AMLM-AMLT

110

TenneT

5

AMLM-AMLT-110-5

15

AMLM-AMLT-110-15

Amersfoort

Bunschoten

Bunschoten – Soest

BSTN-SOS

150

TenneT

83

BSTN-SOS-150-83

87

BSTN-SOS-150-87

Apeldoorn

 

Apeldoorn – Kattenberg

APD-KBG

150

TenneT

Station Apeldoorn

APD

140

APD-KBG-150-140

Apeldoorn

 

Apeldoorn – Woudhuis

APD-WHS

150

TenneT

Station Apeldoorn

APD

21

APD-WHS-150-21

Arnhem

 

Kattenberg – Elst

KGB-ELT

150

TenneT

61

KBG-ELT-150-61

67

KBG-ELT-150-67

Assen

 

Zeyerveen – Marsdijk

ZYV-MAK

110

TenneT

Station Marsdijk

MAK

11

ZYV-MAK-110-11

Best

 

Tilburg – Best

TBN-BT

150

TenneT

22

TBN-BT-150-22

34

TBN-BT-150-34

Breda

 

Breda – Prinsenbeek

BD-PSB

150

TenneT

42

BD-PSB-150-42

49

BD-PSB-150-49

Breda

 

Geertruidenberg – Breda

GT-BD

150

TenneT

Station Breda

BD

30

GT-BD-150-30

Delft

 

Rotterdam Marconistraat – Delft

RTM-DE

150

TenneT

26

RTM-DE-150-26

29

RTM-DE-150-29

Deventer

 

Deventer – Platvoet – Deventer – Bergweide

DVTP-DVTB

110

TenneT

20

DVTP-DVTB-110-20

32

DVTP-DVTB-110-32

Deventer

 

Aftak Dinghof – Deventer – Platvoet

OLM-DVTP

110

TenneT

71

OLM-DVTP-110-71

Station Deventer Platvoet

DVTP

Deventer

 

Deventer – Platvoet – Deventer Bergweide

DVTP-DVTB

110

TenneT

Station Deventer Platvoet

DVTP

3

DVTP-DVTB-110-3

Deventer

 

Deventer Platvoet – Markelo Luttekeveldweg

DVTP-MKLL

110

TenneT

Station Deventer Platvoet

DVTP

3

DVTP-MKLL-110-3

Ede

 

Ede – Wageningen

ED-WG

50

Liander

Station Ede Veldhuizen

ED

57

ED-WGN-50-57

Eindhoven

 

Best – Eindhoven Noord

BT-EHVN

150

TenneT

6

BT-EHVN-150-6

11

BT-EHVN-150-11

Eindhoven

 

Eindhoven Noord – Eindhoven Oost

EHVN-EHVO

150

TenneT

Station Eindhoven-Noord

EHVN

23

EHVN-EHVO-150-23

Enschede

 

Enschede Marssteden – Enschede Van Heekstraat

ESDM-ESDH

110

TenneT

13

ESDM-ESDH-110-13

Station Enschede Van Heekstraat

ESDH

Ermelo

 

Ede – Harderwijk

EDE-HSR-HD

150

TenneT

99

STE-HD-150 099

104

STE-HD-150 104

Geertruidenberg

 

Geertruidenberg – Waalwijk

GT-WW

150

TenneT

1

GT-WW-150-1

21

GT-WW-150-21

Geldrop-Mierlo

Heeze-Leende

Heeze – Eindhoven Oost

HZE-EHVO

150

TenneT

127

HZE-EHVO-150-127

123a

HZE-EHVO-150-123a

Groningen

 

Groningen Hunze – Vierverlaten

GNHU-VVL

110

TenneT

11

GNHU-VVL-110-11

21

GNHU-VVL-110-21

Hattem

 

Hattem – Lelystad

HAT-LEL

150

TenneT

4

HAT-LEL-150-4

9

HAT-LEL-150-9

Heerlen

Landgraaf

Beersdal – Terwinselen

BSDL-TERW

150

TenneT

Station Terwinsel

TERW

18

BSDL-TERW-150-18

Heerlen

Kerkrade

Terwinselen – Schoonbron

TERW-SBRN

150

TenneT

Station Terwinsel

TERW

5

TERW-SBRN-150-5

Heerlen

 

Huskensweg – Beersdal

HUSK-BSDL

150

TenneT

Station Huskensweg

HUSK

Station Beersdal

BSDL

Heerlen

Brunssum

Beersdal – Treebeek

BSDL-TRBK

150

TenneT

Station Beersdal

BSDL

Station Treebeek

TRBK

Heeze-Leende

 

Maarheeze – Heeze

MZ-HZE

150

TenneT

114

MZ-HZE-150-114

117

MZ-HZE-150-117

Helmond

 

Aarle Rixtel – Helmond Oost

ARI-HMO

150

TenneT

207

ARI-HMO-150-207

213

ARI-HMO-150-213

Helmond

 

Eindhoven Oost – Helmond Zuid

EHVO-HMZ

150

TenneT

14

EHVO-HMZ-150-14

27

EHVO-HMZ-150-27

Hoogeveen

 

Hoogeveen – Dedemsvaart Sluis

HGV-DDVS

110

TenneT

9

HGV-DDVS-110-9

15

HGV-DDVS-110-15

Krimpenerwaard

 

Krimpen a/d IJssel – Gouda

KIJ-GD

150

TenneT

5

KIJ-GD-150-5

8

KIJ-GD-150-8

Leeuwarden

 

Herbaijum – Louwsmeer

HBY-LSM

110

TenneT

87

HBY-LSM-110-87

99

HBY-LSM-110-99

Leeuwarden

 

Louwsmeer – Rauwerd

LSM-RWD

110

TenneT

9

LSM-RWD-110-9

21

LSM-RWD-110-21

Leidschendam-Voorburg

 

Voorburg – Leiden

VB-LD

150

TenneT

1

VB-LD-150-1

15

VB-LD-150-15

Lingewaard

 

Nijmegen – Zevenaar

NM-ZV

150

TenneT

18

NM-ZV-150-18

23

NM-ZV-150-23

Lingewaard

 

Nijmegen – Bemmel

NM-BML

50

Liander

14

NM-BML-50-14

20

NM-BML-50-20

Maastricht

 

Graetheide – Limmel

GRTH-LIMM

150

TenneT

Station Limmel

LIMM

75

GRTH-LIMM-150-75

Maastricht

 

Schoonbron – Limmel

SBRN-LIMM

150

TenneT

Station Limmel

LIMM

80

SBRN-LIMM-150-80

Meppel

 

Meppel – Steenwijk

MP-SW

110

TenneT

11

MP-SW-110-11

15

MP-SW-110-15

Midden-Groningen

 

Kropswolde – Menterwolde Daaleweg

KWD-MTWD

110

TenneT

36

KWD-MTWD-110-36

42

KWD-MTWD-110-42

Nieuwegein

 

Lage Weide – Driebergen

ULW-ODR-NIWG / NIWG-DB

150

TenneT

18

ODR-NIWG-150 018

26

ODR-NIWG-150 026

Nissewaard

 

Rotterdam Waalhaven – Geervliet

RTW-GVN

150

TenneT

22

RTW-GVN-150-22

26

RTW-GVN-150-26

Nissewaard

 

Rotterdam Waalhaven – Geervliet

RTW-GVN

150

TenneT

32

RTW-GVN-150-32

35

RTW-GVN-150-35

Oegstgeest

Teylingen, Leiden

Leiden – Sassenheim

LD-SS

150

TenneT

Station Leiden

LD

11

LD-SS-150-11

Oirschot

 

Tilburg Noord – Best

TBN-BT

150

TenneT

44

TBN-BT-150-44

52

TBN-BT-150-52

Oss

 

’s-Hertogenbosch-Noord – Oss

HTN-OS

150

TenneT

Station Oss

OS

58

HTN-OS-150-58

Overbetuwe

 

Elst – Nijmegen

ELT-NM

150

TenneT

23

ELT-NM-150-23

30

ELT-NM-150-30

Overbetuwe

 

Dodewaard – Nijmegen

DOD-NM

150

TenneT

7

DOD-NM-150-7

12

DOD-NM-150-12

Overbetuwe

 

Dodewaard – Nijmegen

DOD-NM

150

TenneT

44

DOD-NM-150-44

47

DOD-NM-150-47

Papendrecht

 

Dordrecht Merwedehaven – Alblasserdam

DDM-AB

150

TenneT

4

DDM-PPA-150-004

15

PPA-AB-150-015

Papendrecht

 

Alblasserdam – Arkel

AB-AK

150

TenneT

6A

PPA-AB-150-006A

15

PPA-AB-150-015

Peel en Maas

Beekdaelen

Buggenum – Aftak Koesdonk

BUGG-BLOS

150

TenneT

45

BUGG-BLOS-150-45

57

BUGG-BLOS-150-57

Raalte

 

Zwolle Sekdoorn – Raalte

ZLS-RT

110

TenneT

Station Raalte

RT

40

ZLS-RT-110-40

Raalte

 

Raalte – Nijverdal

RT-NVD

110

TenneT

Station Raalte

RT

4

RT-NVD-110-4

Ridderkerk

Hendrik-Ido-Ambacht

Walburg – Slikkerveer

WA-SL

50

Stedin

14a

WA-SL-50-14a

16

WA-SL-50-16

‘s-Hertogenbosch

 

‘s-Hertogenbosch-Noord – Oss

HTN-OS

150

TenneT

15

HTN-OS-150-15

25

HTN-OS-150-25

‘s-Hertogenbosch

 

‘s-Hertogenbosch-Noord – Oss

HTN-OS

150

TenneT

Station ’s-Hertogenbosch-Noord

HTN

10

HTN-OS-150-10

‘s-Hertogenbosch

 

‘s-Hertogenbosch-Noord – Eerde

HTN-ERD

150

TenneT

Station ’s-Hertogenbosch-Noord

HTN

9

HTN-ERD-150-9

Sittard-Geleen

 

Lutterade – Aftak Urmond

LUTT-URMD

150

TenneT

Station Lutterade

LUTT

4

LUTT-URMD-150-4

Sittard-Geleen

 

Lutterade – Born

LUTT-BORH

150

TenneT

Station Lutterade

LUTT

6

LUTT-BORH-150-6

Smallingerland

 

Drachten – Oosterwolde

DTN-OWD

110

TenneT

Station Drachten

DTN

12

DTN-OWD-110-12

Stein

Beek

Greatheide – Limmel

GRTH-LIMM

150

TenneT

30

GRTH-LIMM-150-30

38

GRTH-LIMM-150-38

Súdwest-Fryslân

 

Sneek – Marnezijl

SK-MNZL

110

TenneT

Station Sneek

SK

8

SK-MNZL-110-8

Súdwest-Fryslân

 

Rauwerd – Sneek

RWD-SK

110

TenneT

Station Sneek

SK

85

RWD-SK-110-85

Tilburg

 

Tilburg Noord – Tilburg West

TBN-TBW

150

TenneT

Station Tilburg Noord

TBN

131

TBN-TBW-150-131

Tilburg

 

Tilburg Noord – Boxtel - Best

TBN-BXT-BT

150

TenneT

Station Tilburg Noord

TBN

119

TBN-OSG-150 119

Uden

 

Uden – Aarle Rixtel

UD-ARI

150

TenneT

Station Uden

UD

110

UD-ARI-150-110

Utrechtse Heuvelrug

 

Driebergen – Veenendaal 't Goeie Spoor

DB-VNG

150

TenneT

Station Driebergen

DB

66

DB-VNG-150-66

Utrechtse Heuvelrug

 

Driebergen – Veenendaal 't Goeie Spoor

DB-VNG

150

TenneT

86

DB-VNG-150-86

93

DB-VNG-150-93

Veenendaal

 

Driebergen – Veenendaal 't Goeie Spoor

DB-VNG

150

TenneT

Station Veenendaal 't Goeie Spoor

VNG

124

DB-VNG-150-124

Veenendaal

 

Dodewaard – Veenendaal 't Goeie Spoor

DOD-VNG

150

TenneT

Station Veenendaal 't Goeie Spoor

VNG

96

DOD-VNG-150-96

Venlo

 

Aftak Koesdonk – Blerick

BLOS-BLER

150

TenneT

93

BLOS-BLER-150-93

99

BLOS-BLER-150-99

Venray

 

Horst– Venray

HRST-VENR

150

TenneT

Station Venray

VENR

66

HRST-VENR-150-66

Voerendaal

 

Schoonbron – Beek

SBRN-BEEK

150

TenneT

11

SBRN-BEEK-150-11

15

SBRN-BEEK-150-15

Voorschoten

Leiden

Voorburg – Leiden

VB-LD

150

TenneT

30

VB-LD-150-30

34

VB-LD-150-34

Zutphen

 

Langerak – Zutphen

LGK-ZP

150

TenneT

Station Zutphen

ZP

55

LGK-ZP-150-55

Zutphen

 

Woudhuis – Zutphen

WHS-ZP

150

TenneT

Station Zutphen

ZP

43

WHS-ZP-150-43

Zutphen

 

Lochem – Zutphen

LC-ZP

150

TenneT

Station Zutphen

ZP

4

LC-ZP-150-4

Bijlage 2. Aangewezen delen van netten als bedoeld in artikel 1, tweede lid

Gemeente

Andere gemeenten

Benaming tracé

Lijn code

Kv

Beheerder

Van mastnummer of station

Van code

Tot mastnummer of station

Tot code

Wageningen

 

Ede–Wageningen

ED-WG

50

Liander

Station Wageningen

WG

24

ED-WG-50-24

Terug naar begin van de pagina