U bent nu hier: Wettenbank
Zoals vergunningen, bouwplannen en lokale regelgeving
Zoals belastingen, uitkeringen en subsidies.
Officiële publicaties van de overheid.
Adressen en contactpersonen van overheidsorganisaties.
U bent hier:
Geraadpleegd op 22-04-2025. Geldend van 10-10-2010 t/m 16-06-2017
Besluit mandaatverlening, machtiging en tekenbevoegdheid Wet bescherming persoonsgegevens BES 2017
De directeur-generaal Belastingdienst,
Gelet op de artikelen 13 en 14 van het Organisatie- en mandaatbesluit Ministerie van Financiën 2015 en de artikelen 5 en 6 van het Organisatie- en mandaatbesluit directoraat-generaal Belastingdienst 2016;
Besluit:
Stcrt. 2017, 33798, datum inwerkingtreding 17-06-2017, bevat een wijziging met terugwerkende kracht van deze aanhef. Deze wijziging werkt terug tot en met 10-10-2010.
1 De directeur van het organisatieonderdeel Belastingdienst/Caribisch Nederland te mandateren voor het nemen van besluiten als bedoeld in de artikelen 27; 28; 30, tweede lid; 32 en 33, van de Wet bescherming persoonsgegevens BES, alsmede voor het nemen van beslissingen op het bezwaar tegen voornoemde besluiten.
2 De functionaris, genoemd in het eerste lid, kan met betrekking tot het nemen van beslissingen als bedoeld in het eerste lid van dit besluit ondermandaat verlenen aan door hem aan te wijzen medewerkers van de Belastingdienst.
3 De functionaris, genoemd in het eerste lid, en de medewerkers, bedoeld in het tweede lid, oefenen de bevoegdheid, bedoeld in het eerste lid, onderscheidenlijk tweede lid, niet uit voor zover de afhandeling uitdrukkelijk is voorbehouden door een hogergeplaatste functionaris dan wel de afhandeling door een hogergeplaatste functionaris noodzakelijk of gewenst is.
Stcrt. 2017, 33798, datum inwerkingtreding 17-06-2017, bevat een wijziging met terugwerkende kracht van dit artikel. Deze wijziging werkt terug tot en met 10-10-2010.
1 De functionaris, genoemd in artikel 1, eerste lid, is gemachtigd tot de behandeling van procedures bij het Gerecht in eerste aanleg van Bonaire, Sint Eustatius en Saba inzake besluiten als bedoeld in artikel 1, eerste lid.
2 De functionaris, genoemd in het eerste lid, is bevoegd aan onder hem ressorterende ambtenaren ondermachtiging te verlenen tot de behandeling van procedures bij het Gerecht in eerste aanleg van Bonaire, Sint Eustatius en Saba.
3 Indien na de procedure als bedoeld in het eerste lid hoger beroep wordt ingesteld, dan wel de uitspraak van het Gerecht in eerste aanleg mogelijk aanleiding geeft tot het instellen van hoger beroep, wordt het desbetreffende dossier ter verdere afdoening overgedragen aan het cluster Bedrijf / Juridische zaken van het directoraat-generaal Belastingdienst.
De ondertekening door de functionaris, genoemd in artikel 1, eerste lid, en de medewerkers, bedoeld in artikel 1, tweede lid, zal luiden als volgt:
De Minister van Financiën,
namens deze,
<handtekening>
[naam],
[functie van de (onder)gemandateerde functionaris of medewerker]
Dit besluit treedt in werking met ingang van de dag na de datum van uitgifte van de Staatscourant waarin het wordt geplaatst en werkt terug tot en met 10 oktober 2010.
Dit besluit wordt aangehaald als: Besluit mandaatverlening, machtiging en tekenbevoegdheid Wet bescherming persoonsgegevens BES 2017
Dit besluit zal met de toelichting in de Staatscourant worden geplaatst.
J.J.M. Uijlenbroek
Voor een permanente link naar de door u bekeken versie, inwerkinggetreden op , kopieer één van de onderstaande links of verfijn de link in de Linktool.
Met behulp van de Linktool van LiDO is het mogelijk om een bredere link of een meer gedetailleerde link te maken.
Ga naar de Linktool
Op linkeddata.overheid.nl zijn onderstaande relaties bekend.
Er is geen andere versie beschikbaar waarmee u de huidige geselecteerde versie, inwerkinggetreden op , kan vergelijken.
Selecteer een andere versie van de regeling waarmee u de huidige versie , inwerkinggetreden op , wilt vergelijken.
Vergelijken van "Besluit mandaatverlening, machtiging en tekenbevoegdheid Wet bescherming persoonsgegevens BES 2017", inwerkinggetreden op , met versie die inwerking is getreden op .
Doordat er een grote regeling is gekozen kan de vergelijking enkele minuten duren.
U kunt kiezen voor het toevoegen van de wetstechnische informatie aan de tekst.
U kunt kiezen in welk formaat de tekst geëxporteerd wordt.
U kunt de tekst inclusief afbeeldingen exporteren. De afbeeldingen worden dan met de tekst in een .zip-bestand geleverd
Via deze link kunt u meer informatie krijgen over de Europese richtlijn of verordening waarnaar in de tekst van de regeling verwezen wordt, inclusief de tekst daarvan. U wordt hiervoor doorgeleid naar EUR-LEX, de online databank van de Europese Unie waarin de Europese wetgeving is opgenomen.